O firmie

Firma Grupa Biznes Polska sp. j. powstała w czerwcu 2001 roku - w ciągu 10 lat wyrobiła sobie markę jednego z liderów rynku informacji gospodarczej w Polsce, świadcząc w tym czasie usługi dla kilkudziesięciu tysięcy przedsiębiorstw z kraju i zagranicy.

Misją naszej firmy jest kreacja nowocześniejszych, bogatszych i bardziej przyjaznych dla Klienta standardów dostępu do informacji gospodarczej. Nasze cele realizujemy poprzez kompleksową sieć powiązanych serwisów internetowych wspomagających prowadzenie biznesu.

Dysponując unikalną, wiarygodną bazą danych Grupa Biznes Polska powołała gbpresearch, która pełni rolę specjalistycznej komórki informacyjno-analitycznej. Opracowuje dedykowane raporty cen usług/produktów w wybranej branży przygotowane dla indywidualnie zdefiniowanych segmentów rynku, lokalizacji i wybranego okresu.

Opracowania i analizy przygotowywane przez gbpresearch przedstawiają strukturę transakcji sprzedaży produktów/usług zawartych w wybranej lokalizacji w określonej przestrzeni czasowej. Pozwalają na skonfrontowanie posiadanych informacji, a nawet podjętych już na ich podstawie decyzji o realizacji konkretnej inwestycji z oceną obserwatorów i analityków rynku zamówień publicznych opartą o wiarygodne dane. Raport jest pomocny zwłaszcza w fazie weryfikacji założeń inwestycyjnych, fazie planowania inwestycji, a także jako narzędzie do monitorowania sytuacji rynkowej.

Do każdej analizy udostępniamy plik z bazą przetargów i ich wyników na podstawie których opracowany był raport.

Zapraszamy na nasza stronę korporacyjną gbp.pl

Poznaj nas

Należymy do

Zaufali nam:

  • Statoil
  • Fujitsu
  • Scania
  • Nestle
  • 3M
  • RWE